خرید کرم پرایمر

مدت زمان مطالعه : 4 تا 6 دقیقه
۲۵ آذر ۱۳۹۷
گریم و آرایش،

 درباره استفاده و خرید کرم پرایمر نظرات مختلفی وجود دارد. بعضی از افراد متعقد هستند که خرید کرم پرایمر فقط باعث اتلاف در هزینه و وقت می شود. در حالی که بعضی دیگر معتقد هستند، استفاده و خرید کرم پرایمر برای داشتن یک آرایش بی عیب و نقص بسیار ضروری است.

اهمیت خرید کرم پرایمر

چنان چه شما هم از آن دسته خانم هایی هستید، که به داشتن پوست بی عیب و نقص و صاف فکر می کنید، به شما توصیه می کنیم که خرید کرم پرایمر را در لیست خرید لوازم آرایشی خود مانند لایه بردارها، کرم های روز و شب، فونداسیون ها و مرطوب کننده ها قرار دهید. در این مقاله با معرفی دلایل استفاده از پرایمر شما را با اهمیت خرید کرم پرایمر آشنا می کنیم، تا با خیالی راحت و مطمئن تصمیم خود را برای خرید کرم پرایمر بگیرید.

پول کمتر، زمان کمتر

اولین مزیت خرید کرم پرایمر، خاصیت چند منظوره بودن آن است. برای مثال استفاده از پرایمرهای حاوی مرطوب کننده و ضد آفتاب باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. چرا که علاوه بر آماده سازی پوست برای آرایش، شما را از استفاده کرم ضد آفتاب و کرم مرطوب کننده بی نیاز می کند.

خرید کرم پرایمر

خرید کرم پرایمر

افزایش طول عمر آرایش

مزیت دیگر خرید کرم پرایمر، افزایش طول عمر آرایش بدون هیچ گونه تغییر و آسیبی است. در واقع اصل کار پرایمر برای افزایش طول عمر آرایش، آماده سازی پوست برای جذب بهتر فونداسیون و بهتر به نظر رسیدن آرایش است. نکته ای که در این جا باید به آن توجه داشته باشید، این است که پرایمر با فونداسیون مطابقت داشته باشد، تا بتواند به بهترین نحو ممکن عمل کند. همچنین برای افزایش زیبایی و ماندگاری آرایش چشم های خود، می توانید از پرایمرهای مخصوص چشم استفاده کنید.

خلاص شدن از درخشندگی چربی

با خرید و استفاده از کرم پرایمر می توانید از درخشندگی چربی پوست صورت خود خلاص شوید. زیرا پرایمر به طور معجزه آسایی چربی پوست شما را جذب می کند و باعث می شود پوست شما در تمام طول روز به صورت مات و زیبا به نظر برسد.

تاثیر گذار بر روی منافذ پوست

یکی از مشکلات اساسی پوست چرب، داشتن منافذ بزرگ است. بنابراین کسانی که پوست چرب دارند، به احتمال زیاد درگیر منافذ بزرگ بر روی پوست خود هستند. در این صورت اگر یک محصول با چربی پوست مبارزه کند، به نوعی می تواند با ایجاد این منافذ نیز مبارزه کند. شما با خرید یک کرم پرایمر مناسب، می توانید با مشکل چربی و منافذ بزرگ بر روی پوست خود مبارزه کنید. البته با خرید پرایمرهایی که حاوی ویتامین های مفید و مواد ضد پیری هستند، می توانید نتیجه بهتری را کسب کنید.

اصلاح رنگ پوست

با خرید پرایمرهای اصلاح کننده رنگ می توانید به اصلاح و یکدست کردن رنگ پوست خود کمک کنید. برای مثال اگر پوست قرمز دارید، برای خنثی کردن رنگ آن بهتر است از پرایمر سبز استفاده کنید و در صورتی که پوست شما زرد رنگ است بهتر است از پرایمر بنفش استفاده نمایید.

خرید کرم پرایمر

خرید کرم پرایمر

رتوش کردن پوست

شما با خرید کرم پرایمر علاوه بر موارد گفته شده می توانید با محو کردن خطوط، چین و چروک و دیگر نواقص صورت خود، پوستتان را رتوش کنید و از زیبایی آن لذت برید. خرید پرایمرهای طبیعی با برند مناسب، به شما در رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه بسیار کمک می کنند.

روشن به نظر رسیدن چهره

استفاده از کرم پرایمر مناسب و سازگار با پوست صورت، به روشن به نظر رسیدن چهره بسیار کمک می کند. برای این که پوست شما روشن و طبیعی به نظر برسد، توصیه می کنیم از پرایمرهای روشن کننده استفاده کنید.

خرید کرم پرایمر

خرید کرم پرایمر

نحوه انتخاب کرم پرایمر

در هنگام انتخاب و خرید پرایمر باید نوع پوست خود را در نظر بگیرید. چرا که پرایمرها بر روی پوست های مختلف، اثر متفاوتی دارند. بنابراین برای سازگار بودن پرایمر با پوست صورتتان، باید نوع پوست خود را شناسایی کنید. برای مثال پرایمرهای مات کننده مناسب پوست چرب و پرایمرهای آبرسان مناسب پوست خشک هستند.

برگرفته از fashionisers

نظرات کاربران