با توجه به رنگ پوست چه سایه ای را انتخاب کنیم

با توجه به رنگ پوست چه سایه ای را انتخاب کنیم
۲۳ دی ۱۳۹۷
گریم و آرایش،

آرایش چشم از اساسی ترین بخش های آرایش صورت محسوب می شود. با آرایش چشم ها و جذاب کردن آنهاست که می توانیم یک آرایش خواستنی و زیبا داشته باشیم. آرایش چشم نیز فقط در خط چشم کشیدن و ریمل زدن خلاصه نمی شود و استفاده از سایه با رنگ های مناسب در پشت چشم از مهارتهایی است که هر خانمی باید آن را فرا بگیرد. با ما در مجله ی آرایشی نادلیکو همراه باشید تا سایه چشم متناسب با هر رنگ پوست را معرفی کنیم.

راهنمایی برای انتخاب سایه چشم متناسب با رنگ پوست

افراد با پوست گندمی چه رنگ سایه ای را انتخاب کنند؟

خوشبختانه شما می توانید از اکثر رنگهای سایه چشم استفاده نمایید. اگر موهایتان تیره است برای جذاب تر و زیباتر ساختن چشم ها از رنگ های تیره مثل بنفش، سبز، ارغوانی یا آبی به همراه خط چشمی به رنگ سایه استفاده کنید.

انتخاب سایه چشم

انتخاب سایه چشم

رنگ سایه چشم برای پوست سبزه روشن چه رنگی است؟

می توانید از رنگ هایی که یک درجه از پوست شما تیره تر هستند ، استفاده نمایید. برای برجسته کردن چشم ها و حالت دادن به ابرو و یا قسمت بالای استخوان چشم، می توانید از رنگ های براق کرمی استفاده نمایید.

برای پوست های مایل به زرد از چه رنگ سایه ای استفاده کنیم؟

وسط چشم را می توانید به رنگ آبی، خاکستری مایل به آبی، صورتی و یا ارغوانی روشن سایه بزنید و برای کنار چشم می توانید از تناژ تیره تر همین رنگ ها استفاده نمایید.

رنگ سایه چشم برای پوست های قهوه ای روشن

از رنگ های قهوه ای براق برای زیباتر شدن می توانید استفاده کنید ولی اگر از سبز، آبی و ارغوانی استفاده کنید؛ زیبایی و جلوه ی چشمانتان چند برابر خواهد شد.

اگر پوستی تیره دارید از سایه های چشم زیر استفاده کنید:

افراد با این رنگ پوست هم می توانند از رنگ های آبی و سبز برای نمایان کردن و جلوه دادن به چشم ها استفاده کنند ولی بهتر است در استفاده از این رنگ ها زیاده روی نکنند. البته سایه ی جذاب و دلنشنین برای این رنگ پوست همان قهوه ای براق است.

انتخاب سایه چشم

انتخاب سایه چشم

در آخر قبل از انتخاب سایه به نکات زیر توجه کنید:

  • به حالت و مدل چشم ها نیز در هنگام انتخاب رنگ سایه دقت کنید.
  • سایه هایی به رنگ طلایی، بنفش، مسی، خاکستری، آبی سیر و قهوه ای برای افرادی که رنگ چشم هایشان تیره است، بسیار جذاب تر از سایر رنگ هاست.
  • سایه هایی به رنگ قهوه ای متمایل به خاکستری، خاکستری روشن، قهوه ای مایل به زرد، زرد کم رنگ و آبی روشن برای افرادی که رنگ چشم هایشان روشن است، توصیه می گردد.

نظرات کاربران