بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

مدت زمان مطالعه : 4 تا 6 دقیقه
بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک
۱۰ آذر ۱۳۹۷
دانستنی های عطروادکلن، مطالب زیبایی،

با گرم شدن هوا، اکثر مردان در سراسر جهان به دنبال عطرهای خنک با رایحه مناسب، برای روزهای طولانی و گرم تابستان و بهار هستند. در حالی که فصول سرد محبوب ترین زمان برای خرید عطر و ادکلن است، فصل تابستان و بهار بهترین زمان برای استفاده از عطر می باشد. به دلیل این که عطرهای خنک با ایجاد حس طراوت و تازگی، تحمل روز های گرم را لذت بخش می کنند.

بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک مخصوص روزهای گرم

امروزه با توجه به میزان استفاده از عطر در بین مردان، در بازار عطر شاهد حضور انواع عطرها در برندها، طعم ها و رایحه های مختلف هستیم. در میان انواع عطرهای مردانه، عطرهای تلخ و خنک برای تمام محفل ها قابل استفاده می باشند. به همین دلیل مردان به خرید این نوع عطرها، برای روزهای گرم بسیار علاقه نشان می دهند. چنان چه شما هم به دنبال عطرهای مردانه تلخ و خنک برای روزهای گرم هستید، خواندن این مقاله برای شما بسیار مفید است، زیرا در این مقاله قصد داریم بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک را که مخصوص فصل تابستان و بهار هستند، به شما عزیزان معرفی کنیم، اما قبل از آن بهتر است با معنای ادکلن تلخ و خنک آشنا شوید.

بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

ادکلن تلخ به چه نوع ادکلنی گفته می شود؟

حتماً بارها برای شما این اتفاق افتاده است، که در هنگام بوییدن یک چیز بدون این که آن را بچشید، طعم و مزه آن را در دهان خود حس می کنید، علت این اتفاق به رابطه نزدیک بو و مزه مرتبط می شود. بنابراین به ادکلن هایی که در هنگام بویین آنها، در دهان یک حس تلخی و گس بودن ایجاد می شود، ادکلن تلخ گفته می شود. معمولاً در ترکیب این نوع عطرها، از ادویه های بسیار تند و ریشه درختان استفاده می شود. علت این که مردان به این نوع ادکلن ها علاقه دارند، این است که عطرهای تلخ، نسبت به عطرهای شیرین ابهت بیشتری دارند.

ادکلن خنک به چه نوع ادکلنی گفته می شود؟

اگر از ادکلن استفاده کرده باشید، حتماً بعد از اسپری آن بر روی لباس خود، گرما یا سرمای آن را حس کرده اید. به ادکلن هایی که باعث ایجاد حس خنکی و سرما می شوند، ادکلن های خنک گفته می شود. قطعاً این نوع ادکلن ها برای روزهای گرم بهترین انتخاب می باشند. ترکیب ادکلن های تلخ و خنک، ایجاد حس خنکی و طراوت را دو چندان می کنند، بنابراین عطرهای تلخ و خنک مخصوص فصل تابستان و بهار هستند.

معرفی ۵ ادکلن مردانه تلخ و خنک مخصوص روزهای گرم

اگر به دنبال روشی هستید، که گرمای فصل تابستان و بهار را کاهش دهید، پیشنهاد می کنیم از بهترین ادکلن های مردانه تلخ و خنک که در ادامه مطلب معرفی می کنیم، استفاده کنید.

 • ادکلن مردانه لیبر L’Homme Libre EDT

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

   

ادکلن مردانه تلخ و خنک لیبر، یکی از لاکچری ترین ادکلن های فرانسوی است، که در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت سن لورن وارد بازار شد. این ادکلن دارای طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی است، به همین خاطر جزء اولین انتخاب های مردان شیک پوش است. رایحه تلخ و خنک این عطر به خاطر ترکیب نت های خس خس، نعناع هندی، فلفل صورتی، ریحان، ترنج و برگ بنفشه می باشد. برای ایجاد حس خنکی و طراوت حتماً از این عطر خاص، در روزهای گرم استفاده کنید.

 • ادکلن مردانه لاگوست بلو۱۲٫۱۲ Blue EDT

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

این ادکلن مردانه، یکی از بهترین عطرهای تلخ و خنک است، که در روز های گرم تابستان و بهار از آن استفاده می شود. این عطر در سه رنگ آبی، سفید و سبز موجود می باشد، هر کدام از آنها رایحه و ویژگی های خاص خودش را دارد. در این مطلب ادو تویلت آبی رنگ مورد نظر ما می باشد. ادکلن مردانه لاگوست بلو در نت اولیه دارای رایحه گریپ فروت و نعناع است، که به تدریج به سمت رایحه های شکوفه پرتقال و مریم گلی می رود و در نهایت به رایحه های سرو، سرخس و نعناع هندی خاتمه می یابد.

 • ادکلن مردانه آیس منIceMan EDT

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

   

ادو تویلت تیری ماگلر آیس من، نوعی عطر مردانه تلخ و خنک فرانسوی است، که در سال ۲۰۰۷ وارد بازار عطر شد. این عطر درست مانند نام خود باعث ایجاد حس خنکی می شود. بنابراین برای روزهای گرم تابستان و بهار بهترین گزینه می باشد. این عطر دارای رایحه بسیار خوش می باشد، رایحه آن ترکیبی از نعناع هندی، درخت جوز، مشک و چوب است. مردان خوش تیپ و جذاب از عطر آیس من به دلیل رایحه خوش و قیمت مناسب آن، برای تمام محفل ها استفاده می کنند.

 • ادکلن مردانه تروساردی جنس Jeans EDT

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

عطر تلخ و خنک مردانه جنس، محصول شرکت ایتالیایی تروساردی است، که در سال ۱۹۹۴ وارد بازار شد. این عطر کلاسیک و باوقار ایتالیایی در طول این سال ها همیشه مورد توجه آقایان خوش تیپ و باوقار بوده است. قیمت ادکلن مردانه تروساردی جنس با توجه به خاص بودن آن بسیار مقرون به صرفه است. در نت این عطر مردانه از ترکیب رایحه های برگ انجیر، خس خس، رزماری، انگور فرنگی سیاه، سدر و مشک استفاده شده است. اگر به دنبال بهترین عطر تلخ و خنک مردانه هستید، انتخاب این عطر بهترین گزینه است.

 • ادکلن مردانه ری اکشن (Reaction EDT)

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

  بهترین عطرهای مردانه تلخ و خنک

ادکلن مردانه ری اکشن، یکی از بهترین ادکلن های تلخ و خنک آمریکایی است. شرکت آمریکایی کنل کول این ادکلن مردانه آبی رنگ را در سال ۲۰۰۴ وارد بازار کرد. به دلیل وجود مرکبات در ترکیب این عطر، بوی آن به سمت ترشی می رود. این عطر خنک و تلخ در نت اولیه دارای رایحه خرمالو، سیب سرخ، بگ بنفشه و نارنگی ماندارین می باشد، رایحه آن به تدریج به سمت هل، صمغ گیاهی و لیمو می رود و در نهایت با رایحه های خوش خزه درخت بلوط، تنباکو و چوب ماهون کامل می شود.

نظرات کاربران