از سیر تا پیاز خرید اتو مو + راهنمایی خرید اتو موی خوب

مدت زمان مطالعه : 8 تا 12 دقیقه
۶ بهمن ۱۳۹۷
مطالب زیبایی،

همه ما به دنبال داشتن موهایی پرپشت و در عین حال تمیز و صاف هستیم این خواسته در بانوان بسیار بیشتر از مردان در جریان است و هر یک از بانوان تلاش می کنند تا با انجام برخی کارها و استفاده از روش های مختلف به این خواسته مهم دست یابند، یکی از این روش ها استفاده از اتو مو می باشد که به کمک آن می توان مو ها را به خوبی صاف نمود اما در بازار امروزی مطمئنا انواع اتو مو در بازار موجود می باشد که توسط برند های مختلف و با ویژگی های مختلفی ساخته می شوند.

با توجه به اینکه موی هر شخص با سایر افراد از نظر ساختار و سازش هایی که با مواد و روش های زیبایی برقرار می کند متفاوت است تصمیم گرفتیم تا در این مقاله در رابطه با اتو مو و بررسی همه جانبه آن صحبت کنیم تا در صورتی که شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال خرید اتو مو می باشید بتوانید با شناخت کامل تری نسبت به خرید اتو مو مورد نیاز خود اقدام نمایید. پس تا انتها با ما همراه باشید.

خرید اتو مو ؛ چه اتوی مویی مناسب من است؟

یکی از ویژگی های اتو مو در این است که با توجه به اینکه توسط شرکت های مختلفی تولید می شود در مدل ها و با ویژگی های خاصی نیز همراه است. به طور معمول اختلافاتی که باعث تفکیک اتو موها از یکدیگر می شود را می توان ساخته شدن صفحه آنها از سرامیک یا آلومینیوم، عرض صفحه آنها، شکل و روکش صفحه در کنار میزان حرارتی که تولید می کنند و همچنین نحوه تنظیم حرارت و همچنین نحوه نمایش حرارت آنها دانست. از جمله دیگر کاربرد هایی که از اتو مو می توان انتظار داشت این است که به کمک این دستگاه می توان علاوه بر صاف نمودن موها از آنها برای فر کردن قسمت های انتهای مو نیز تا حدودی استفاده نمود. در زیر قصد داریم تا به معرفی انواع اتو مو بپردازیم.

خرید اتو مو

خرید اتو مو

انواع اتو مو

یکی از ویژگی های اتو مو در این است که با توجه به اینکه توسط شرکت های مختلفی تولید می شود در مدل ها و با ویژگی های خاصی نیز همراه است. به طور معمول اختلافاتی که باعث تفکیک اتو موها از یکدیگر می شود را می توان ساخته شدن صفحه آنها از سرامیک یا آلومینیوم، عرض صفحه آنها، شکل و روکش صفحه در کنار میزان حرارتی که تولید میکنند و همچنین نحوه تنظیم حرارت و همچنین نحوه نمایش حرارت آنها دانست. از جمله دیگر کاربرد هایی که از اتو مو می توان انتظار داشت این است که به کمک این دستگاه می توان علاوه بر صاف نمودن موها از آنها برای فر کردن قسمت های انتهای مو نیز تا حدودی استفاده نمود. در زیر قصد داریم تا به معرفی انواع اتو مو بپردازیم.

خرید اتو مو

خرید اتو مو

 اتو مو با کفی های معمولی

اتوموهایی که از کفی معمولی استفاده می کنند به طور معمول در آنها از کفی فلزی استفاده شده است و اکثرا امکان تنظیم دما را ندارند و در سراسر مدت فعالیت خود حرارت یکسانی را منتشر می کنند. این دسته از اتوموها در نهایت قابلیت تنظیم دمای کم، متوسط و زیاد را خواهند داشت. استفاده از اینگونه اتو مو ها بیشتر به افرادی توصیه می شود که به صورت دوره ای از اتو مو استفاده می کنند و یا اینکه فقط بخش خاصی از موهایشان را اتو می کشند.

 

 

 

خرید اتو مو

خرید اتو مو

اتو مو با کفی های سرامیک

در این مدل از اتو موها می توان شاهد قابلیت های پیشرفته تر نسبت به اتوموهای با کفی معمولی بود، شاید بتوان یکی از برترین ویژگی های این مدل از اتومو را دارا بودن قابلیت تنظیم درجه حرارت دانست، همچنین این دسته از اتومو دارای قیمت بسیار ارزانی نیز می باشد. با توجه به اینکه این مدل از اتو مو آسیب کمتری به مو ها وارد میکنند دارای طرفداران بسیار بیشتری نسبت به مدل های معمولی می باشند. از دیگر مزایای استفاده از اتو مو سرامیکی آن است که اینگونه اتوموها حرارت را به طور یکنواخت توزیع کرده و همین امر سبب می شود تا حدودی از سوختن موها به هنگام استفاده از اتو مو جلوگیری شود.

 

 

خرید اتو مو

خرید اتو مو

اتو مو با کفی های تورمالین

تورمالین یکی از مواد طبیعی است که به علت آنکه آرام آرام گرم می شود از آن در ساخت اتو مو نیز استفاده می شود. اتو موهایی که از کفی های تورمالین استفاده میکنند به دلیل انکه حرارت را در خود نگه می دارند به جای آنکه موها را خشک و بد حالت کنند آنها را درخشان، درخشنده و خوش فرم می کنند.

 

 

 

خرید اتو مو

خرید اتو مو

اتو مو با کفی آیونیک

اتو موهایی که کفی آیونیک دارند نتیجه متفاوتی بر روی مدل های مختلف مو قرار می دهند. در صورتی که شما دارای موهایی خشک هستید می توانید از این مدل از اتو مو استفاده کنید این اتومو باعث می شود تا رطوبت موهای شما از دست نرفته و حتی رطوبت از دست رفته به آن بازگردد و از خشک شدن و وز شدن موهای شما جلوگیری می کند. توجه داشته باشید که هر چه موهای شما ضخیم تر و حجیم تر باشد می بایست از مدل اتوموی پیشرفته تری استفاده نمایید.

 

 

 

خرید اتو مو

خرید اتو مو

اتو مو با کفی های تیتانیومی

یکی از خواص تیتانیوم آن است که حرارت را در کمترین زمان به خود جذب می کند از این رو از این ماده در ساخت کفی های اتو مو نیز استفاده شده است. توجه داشته باشید که به دلیل آنکه این مدل از اتو مو حرارت بیشتری نسبت به سایر مدل های قبلی تولید می کند در صورت استفاده از آن می بایست دقت لازمه را داشته باشید تا آسیبی به موهای شما وارد نشود.

 

 

 

خرید اتو مو

خرید اتو مو

اتو مو با کفی کراتین

کراتین یکی از انواع موادی است که در ساخت مو نقش اساسی دارد و استفاده از آن برای ساخت کفی اتومو سبب شده است تا در صورتی که از اتو مو با کفی کراتینی استفاده نمودید بتوانید نرمی و خوش حالتی را در موهای خود احساس نمایید.

 

 

 

 

عرض اتومو :

یکی دیگر از بخش هایی که در هنگام خرید اتو مو می بایست به آن توجه داشته باشید عرض اتو مو می باشد. به صورت کلی عرص اتو موها به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند که هر یک از آنها را به طور کامل در ادامه توضیح خواهیم داد.

اتو موهای بلند و باریک

با توجه به اینکه این مدل از اتو موها از ابعاد باریکی برخوردار می باشند می توان از آنها علاوه بر صاف کردن موها برای فر کردن مو نیز استفاده نمود. البته باید بدانید که فر کردن مو با اتومو نیاز به تمرین بسیار دارد و با چند با انجام دادن مطمدنا نخواهید توانست به صورت حرفه ای این کار را انجام دهید.

اتو موهای بلند و پهن

اگر از موهای بسیار بلندی برخوردار هستید بهتر است تا از اتومو هایی با عرض پهن استفاده نمایید این کار باعث می شود تا بتوانید حجم بیشتری از مو خود را در مدت زمان کمتری اتو نموده و از صاف شدن آن لذت ببرید.

انتخاب بهترین اتو مو با توجه به جنس مو

در صورتی که قصد خرید اتو مو را دارید می بایست قبل از آنکه نسبت به خرید اقدام نمایید ابتدا با جنس موهای خود آشنا شده و سپس با توجه به جنس موهای خود بهترین اتو مو را انتخاب نمایید.

خرید اتو مو

خرید اتو مو

موهای صاف و نازک

اگر دارای موهای لخت و معمولی هستید بهترین انتخاب برای شما اتوموهایی می باشد که حرارت زیادی از خود منتشر نمایند از این رو پیشنهاد می شود تا به دنبال خرید اتو مو کفی سرامیکی باشید زیرا موهای شما را الکتریسیته نکرده و همچنین به موهای شما آسیبی نمیزنند.

موهای فر

یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی که دارای موهای فر و نازک هستند انواع اتوموهایی است که دارای قابلیت تنظیم دما هستند به این صورت شما می توانید به راحتی با توجه به حجم و ضخامت مو نسبت به اتو کشیدن موهای خود اقدام نمایید. بسیاری از مواقع اتو مو های دارای کفی تیتانیوم و تورمالین می توانند گزینه های مناسبی برای این مدل از موها باشند.

خرید اتو مو

خرید اتو مو

 موهای ضخیم و صاف

در صورتی که از موهایی با کمی حالت پذیری و ضخامت بهره می برید و مایلید تا آنها را صاف و یکدست نمایید مطمئنا نیاز به گرمایی بیشتز از موهای معمولی دارید از این رو بهتر است از اتوموهایی با کفی پهن استفاده نمایید که دارای قابلیت تنظیم درجه حرارت را داشته باشد. دارا بودن کفی پهن اتومو به شما این امکان را می دهد که حجم بیشتری از مو را صاف نمایید و همچنین با توجه به اینکه در اینگونه موها حجم موها در نواحی مختلف متفاوت است دارا بود قابلیت تنظیم حرارت می تواند بهترین راهگشا باشد.

موهای فر و ضخیم

یکی  از حالت ها و انواع موهایی که انسان ها از آن بهره مند می باشند مدل موهای فر و ضخیم می باشد. برای صاف نمودن این مدل مو شما به یک اتو مو با کفی پهن خواهید داشت که بتواند با ارائه درجه حرارت بالا نسبت به صاف نمودن موهای شما اقدام نماید. اتوهایی با قابلیت یونیزاسیون بهترین انتخاب برای شما خواهد بود، این دست از اتو موها موهای شما را از حرارت بالا محافظت نموده و از خشکی آنها جلوگیری می کند.

اتو مو برای پسران جوان با موهای کوتاه

برخی از پسران جوان نیز مایلند در کنار دارا بودن موهای کوتاه از اتو مو برای صاف کردن موهای خود استفاده نمایند برای این منظور می توان به دست از افراد استفاده از اتو موهایی با کفی باریک را پیشنهاد داد تا بتوانند بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

ارزان ترین اتو مو

همانطور که می دانید اتو مو به عنوان یکی از ابزار های کمکی در آرایشگری و زیبایی چهره کاربرد داشته و به دلیل دارا بودن متقاضیان بسیار کارخانه های تولید کننده متفاوتی نسبت به تولید و ارائه اتو مو به بازار نموده اند. با توجه به اینکه هر اتو مو با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد دارای قیمت متفاوتی نیز می باشد بهترین روش این است که در صورت تمایل به خرید اتو مو ویژگی های محصولات را به خوبی مطالعه نموده و پس از بررسی مشخصات و مقایسه آنها با نیاز های خود نسبت به خرید یک  اتو مو ارزان اقدام نمایید.

سخن آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا همه چیز درباره اتو مو به شما دنبال کنندگان گرامی منتقل شود، در صورتی که تا کنون تجربه استفاده از اتو مو خاصی را داشته اید و مایلید تا آنها با بازدید کنندگان سایت در میان بگذارید می توانید نظرات خود را در پایین همین پست برای ما ارسال نمایید.

نظرات کاربران