آموزش تصویری کشیدن خط لب + دلایل اهمیت استفاده از خط لب

مدت زمان مطالعه : 4 تا 6 دقیقه
چگونه خط لب بکشیم؟
۲۹ دی ۱۳۹۷
گریم و آرایش،

آرایش کردن یکی از جمله کارهایی است که تقریبا تمامی بانوان به آن علاقه دارند و معمولا از سنین ۱۸ سالگی به بعد به آن روی می آورند و دلیل آن نیز آن است که حس زیبایی طلبی در این سن در بانوان بیش از پیش قدرت می گیرد. همین حس زیبایی طلبی بانوان را مجاب می کند تا با خرید لوازم آرایش گوناگون تلاش کنند تا سیمای زیبا تری از خود به نمایش گذارند و احساس مطلوب تری نسبت به خود داشته باشند. همانطور که می دانید لوازم آرایش دارای انواع مختلفی می باشد که یکی از پر کاربرد ترین آنها خط لب می باشد، در صورتی که در رابطه با خط لب و نحوه کشیدن خط لب آشنایی کافی را ندارید پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

چگونه خط لب بکشیم؟ + آموزش کشیدن خط لب

یکی از جذابیت های بانوان در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی این بود که از خط لب تیره در کنار رژ لب با رنگ روشن استفاده می کردند که در آن زمان هم برای مردان و هم برای زنان جذابیت بسیار زیادی داشت اما امروزه این کار در میان بانوان به ندرت دیده می شود و محبوبیت سابق خود را تا حد زیادی از دست داده است.

امروزه اما استفاده از خط لب همچنان یکی از محبوب ترین ابزار آرایش صورت به شمار می رود زیرا آرایشگران و گریمور ها توانسته اند به خوبی با ارائه روش های مطلوب دوباره از استفاده از خط لب را در هنگام آرایش نمودن به روی کار آورند.

چگونه خط لب بکشیم؟

چگونه خط لب بکشیم؟

یک نکته کلیدی در رابطه با استفاده خط لب در هنگام آرایش کردن صورت وجود دارد و آن این است که در صورتی که قبل از زدن رژ لب، خط لب نکشید بسیاری از مزایای رژلب کشیدن تان از بین خواهد رفت. مطمئنا یکی از سوالاتی که بسیاری از دختران جوان و همچنین بانوان با آن رو به رو هستند این است که چگونه خط لب بکشیم؟ در ادامه در رابطه با کشیدن خط لب و روش های آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

اهمیت کشیدن خط لب

بسیاری از بانوان با این تفکر پیش می روند که کشیدن خط لب فایده ای نداشته و امری اضافه در آرایش صورت می باشد این در حالی است که کشیدن خط لب این قابلیت را دارد که رژ لبتان را تقویت نماید. برای این منظور شما می بایست خط لب را انتخاب نمایید که نزدیک ترین رنگ به رژ لب شما باشد به این طریق خط لب به خوبی محو شده و برجستگی لبهای شما به خوبی نمایان می شود.

خط لب موجب افزایش ماندگاری رژ لب می شود

یکی از دیگر مزایای کشیدن خط لب آن است که خط لب سبب می شود تا رژ لبتان برای مدت زمان بیشتری ماندگاری خود را حفظ نماید. به همینظور می توانید دور لبها و داخل آنها را به خوبی به وسیله خط لب پوشش دهید و سپس اقدام به کشیدن رژ لب نمایید. این کار سبب می شود تا رژ لب به خط لب کشیده شده بچسبد و برای مدت زمان بیشتری ماندگاری خود را حفظ نماید.

چگونه خط لب بکشیم؟

چگونه خط لب بکشیم؟

استفاده از خط لب برای بزرگ تر نشان دادن لب ها

کشیدن خط لب در کنار سایر مزایایی که دارد برای برجسته تر کردن لب ها و همچنین بیش از پیش نمایان کردن خط طبیعی لب به کار گرفته میشود این کار سبب می شود تا لب های شما پر تر دیده شوند همچنین کشیدن خط لب می تواند خطوط لب را تا حد بسیار زیادی محود نماید و لب های شما را صاف و زیبا نمایش دهد.

آموزش کشیدن خط لب

مطمئنا با یک آموزش ساده متنی نمی توان به خوبی کشیدن خط لب را آموزش داد اما شما می توانید با مطالعه این بخش و آمیختن آن با چاشنی تکرار و تمرین به یکی از حرفه ای ترین افراد در زمینه کشیدن خط لب تبدیل شوید. در هر کاری مطمئنا ترفند هایی وجود دارد که باعث سریع تر ، بهتر و با کیفیت تر انجام شدن آن کار ها می شود. کشیدن خط لب نیز جز آن دسته از کارهایی می باشد که با استفاده از ترفند هایی می توانید بهترین خط لب را برای خود ، دوستان و مشتریان خود بکشید. رعایت این نکات سبب می شود تا شما بدون نیاز به انجام عمل های جراحی و یا پروتز لب هایی درشت و زیبا داشته باشید.

چگونه خط لب بکشیم؟

چگونه خط لب بکشیم؟

برای شروع کشیدن خط لب شما به یک خط لب، یک رژ لب و یک براش رژ لب نیاز پیدا خواهید نمود. از این رو توصیه میکنیم ابتدا نسبت به تامین و خرید موارد گفته شده اقدام نمایید (خرید رژلب، خرید خط لب در فروشگاه اینترنتی نادلیکو) و سپس به ادامه آموزش توجه نمایید.

آماده کردن لب ها

یکی از با اهمیت ترین کارهایی که برای آرایش لب ها نیاز است آن است که لب ها را به خوبی مرطوب نمایید تا خطوط موجود بر روی آن که اکثرا به دلیل خشکی لب می باشند به حداقل برسند. برای مرطوب کردن لب ها می توانید از آب ، کرم های نرم کننده و همچنین انواع ماسک لب که حاوی آنتی اکسیدان می باشند استفاده نمایید.

خط  لب بکشید

پس از اینکه به خوبی لب های خود را مرطوب نمودید نوبت کشیدن خط لب خواهد رسید. برای این منظور می توانید از خط لب طبیعی لبهای خود استفاده نمایید به همین منظور ابتدا از کشیدن خط لب برای لبهای بالایی شروع کنید و این کار را به صورتی انجام دهید که در وسط آن شملی شبیه به x بکشید و پس از آن در گوشه های لب هایتان علامت هایی را قرار دهید. در ادامه می بایست انتهای X تا نقطه ای که در اطراف لب می باشد را با خطی صاف به هم وصل کنید در طول فرایند کار به این نکته توجه داشته باشید که لبهایتان را با کمترین میزان تکان و لرزش در تمام مدت آرایش ثابت نگهدارید.

چگونه خط لب بکشیم؟

چگونه خط لب بکشیم؟

پس از آنکه خط لب را به خوبی منتقل نمودید نوبت به استفاده از براش رژ لب می رشد که به شما کمک می کند تا خط لب تان را به سمت داخل محو کند که همین کار خود باعث ماندگاری بیشتر رژ لب بر روی صورت شما خواهد شد.

نکاتی در رابطه با کشیدن خط لب

توجه داشته باشید که در صورتی که از رژ لب های فانتزی مانند رژ لب قرمز استفاده میکنید بهتر است از خط لبی با کمی تیرگی کم تر استفاده نمایید. همین یک کار ساده سبب بهتر دیده شدن لب های شما می شود. همچنین توجه داشته باشید که در صورتی که از خط لبی پررنگ تر از رنگ رژ لب هایتان استفاده نمایید لب های شما بسیار کوچک تر از حالت معمول دیده خواهد شد.

نظرات کاربران