نقد و بررسی پرایمر صورت اوکاز

مدت زمان مطالعه : 4 تا 6 دقیقه
نقد و بررسی پرایمر صورت اوکاز
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
محصولات آرایشی و بهداشتی،

نقد پرایمر صورت اوکاز(Ocuz primer)

شرکت اوکاز اقدام به تولید و عرضه انواع مواد و محصولات آرایشی و بهداشتی همانند رژ، کرم پودر، ریمل و… نموده است که پرایمر صورت یکی از جدید ترین و پر فروش ترین محصولات شرکت اوکاز می باشد. برند کشور پرایمر اوکاز، ایران می باشد. این محصول یکی از وسایل آرایشی مات کننده می باشد که آرایش شما را به صورت طبیعی تر و مات نشان می‌دهد و یکی از بهترین ترکیب‌های زیر ساز است. کارکرد اصلی پرایمر اوکاز آماده سازی پوست صورت قبل از آرایش است.

معرفی بهترین پرایمر آرایش مات کننده:

پرایمر اوکاز بافت نرم و ژلی دارد و به صورت مایع است که صورت را همانند ابریشم نرم و لطیف می کند.  اگر شما جزو افرادی هستید که همیشه از روزنه ها و منافذ باز پوست خود به خصوص در نواحی بین دو ابرو و روی بینی و گونه ها نگران هستید که از زیبایی ظاهری شما می کاهد؛ بهترین راه حل این است که از پرایمر صورت اوکاز استفاده کنید و دیگر نگران منافذ باز پوست خود نباشید.

زیرا پرایمر اوکاز از ترکیب موادی ساخته شده است که به محض استفاده منافذ باز پوست را می بندد و چروک های صورت شما را کم می کند تا طبیعی تر به نظر برسید. یکی از مسائل بسیار مهم در انتخاب مواد و وسایل آرایشی مدت زمان ماندگاری آن است استفاده از پرایمر اوکاز باعث ماندگاری بیشتر و بهتر آرایش شما می شود یعنی دوام آرایش شما را بیشتر می کند.نقد و بررسی پرایمر صورت اوکاز

یک از ویژگی های مهم پرایمر اوکاز این است که چربی های اضافه پوست را از بین می برد به همین منظور استفاده از آن برای افرادی که پوست خیلی چربی دارند بسیار مناسب است. جعبه نگهدارنده این پرایمر ازجنس پلاسیک است و سبک است و نوع محفظه نگهدارنده آن به صورت پمپی می باشد و حجم این پرایمر ۲۰ میلی لیتر است. این محصول به گونه ای است که رضایت خانم ها را به دلیل کیفیت عالی، قیمت مناسب و به صرفه بودن جلب کرده است. این محصول خطوط ریز روی صورت را از بین می برد و مانع از برق افتادن و عرق کردن پوست صورت می شود. از لحاظ ترکیب رنگ هیچ ماده شیمیایی در آن ترکیب نشده و به صورت بی رنگ می باشد. تاریخ انقضا پرایمر اوکاز ۳ سال است چون پرایمر یک نوع وسیله آرایش است که هنگام میکاپ کردن و آرایش های مخصوص استفاده می شود پس ممکن است خیلی زود تاریخ انقضا آن به اتمام برسد و دیگر قبلا استفاده نباشد پس هنگام انتخاب پرایمر به این نکته توجه کنید. این پرایمر از لحاظ کیفیت می تواند با پرایمرهای بی رنگ باکس و نیکس برابری کند.

پرایمر اوکاز به گونه ای است که مانع از ایجاد حس سنگینی صورت می شود و فاقد چربی است.

ویژگی های اصلی پرایمر اوکاز

 • تثبیت کنندگی بالا
 • درخشان کردن پوست
 • محو کردن منافذ باز پوست
 • افزایش ماندگاری و دوام آرایش بر روی پوست
 • فاقد چربی
 • پوشانده عیب و نقص صورت
 • مات کننده عالی
 • بافت سبک

نکته قابل توجه: پرایمر اوکاز فاقد مواد پارابن است پارابن ها همان مواد نگهدارنده هستند که در اکثر مواد بهداشتی و آرایشی جهت افزایش دوره نگهداری آن در فرمولاسیون آن ترکیب می شود. این موادبسیار مضر می باشد و مشکلات و عوارضی را در بدن و روی پوست ایجاد می کند.

پرایمر اوکاز برای چه افرادی مناسب می باشد:

بر اساس رنگ پوست می توان گفت افرادی که پوست صورتشان گندمی، سبزه، روشن، تیره است می توانند استفاده کنند یعنی برای هر گونه رنگ پوست مناسب است. همچنین از لحاظ نوع پوست( خشک، چرب، متوسط)می توان گفت پرایمر اوکاز برای افرادی که پوست چرب  و مختلط دارند مناسب می باشد.

اثرات پرایمر اوکاز روی پوست:

 • باعث شفافیت پوست می شود.
 • چربی های اضافه پوست را به خود جذب می نماید.
 • آرایش شما را به صورت مات تر و طبیعی تر جلوه می دهد.
 • مانع از ماسیدگی کرم پودر و آرایش می شود.

نظرات کاربران