با سلام خدمت همراهان گرامی نادلیکو تو این مطلب قرار هست که شما را با بهترین پودر فیکس های موجود در بازار، مقایسه پودر فیکس با پودر بیک و مقایسه انواع پودر فیکس های برند های مختلف همانند پودر فیکس فلورمار، پودر فیکس اوکاز و سایر و در نهایت پاسخ به سوال اصلی این مطلب که پودر فیکس چی خوبه؟ به شما معرفی کنیم.

فیکساتور پودر فیکس چیست؟

در پاسخ به سوال فیکساتور پودر فیکس چیست خیلی واضح و ساده باید بگوییم که پودر فیکس یکی از محصولاتی است که زیر شاخه دسته فیکساتور ها می باشد. که فیکساتور خود به انواع مختلفی مانند اسپری فیکس، پودر فیکس و.. تقسیم و دسته بندی می شوند. که حالا در ادامه کاربرد پودر فیکس را به شما همراهان گرامی نادلیکو توضیح داده و به بررسی و مقایسه انواع پودر فیکس ها مانند مقایسه پودر فیکس فلورمار با اوکاز و بعد به بررسی کیفیت و قیمت آن می پردازیم.

کاربرد پودر فیکس در آرایش چیست؟

خیلی واضح اگر بخواهیم کاربرد پودر فیکس را توضیح دهیم کار اصلی پودر فیکس تثبیت آرایش و بالا بردن ماندگاری بسیار بالای آرایش می باشد که آرایش شما به هیچ عنوان تکان نخورده و بسیار مناسب برای استفاده در مجالس، عروسی ها و.. می باشد که فرصت ری میکاپ یا آرایش مجدد نداشته باشید و آرایش با آب و عرق و سایر هیچ تکونی نخورد.

پودر فیکس را کی بزنیم؟

پودر فیکس یک محصول بی رنگ و بی بو می باشد و کار اصلی آن فقط تثبیت کردن میکاپ شما می باشد و در مرحله آخر آرایش استفاده می گردد. یعنی کاملا آرایش شما تمام شده و در آن مرحله می توانید از پودر فیکس استفاده کرده و آرایش تان تا 12 ساعت یا بیشتر ماندگار کنید.

پودر فیکس چی خوبه؟

همانطور که می دانید برند های مختلفی وجود دارند که پودر فیکس تولید کردند حالا از کجا بدانیم کدامیک پودر فیکس خوبی هستند و در واقع راحت بگوییم پودر فیکس چی خوبه؟ دراین مطلب از سایت ما می خواهیم انواع پودر فیکس ها را به شما معرفی کرده و پرفروش ترین پودر فیکس ها و بهترین پودر فیکس ها از نطر کیفیت را به شما معرفی نماییم.

پودر فیکس اوکاز یا فلورمار

یکی از برند های معروف پودر فیکس های موجود در بازار پودر فیکس برند فلورمار هست که کیفیت بسیار مناسبی داشته این پودر فیکس یک بافت بسیار نرمی دارد وخیلی عالی روی پوست پخش می شود. و از خشک شدن پوست شما جلو گیری کرده و جلوه مات داشته و دوام و ماندگاری فوق العاده ای دارد. یکی از معایب پودر فیکس فلور مار قیمت بسیار بالای آن می باشد. که البته در ایران به دلیل بالا بودن قیمت دلار و ارزش پول اینطور است. فروشگاه نادلیکو با عرضه پودر فیکس دیگری از برند اوکاز این مشکل را برای کاربران حل کرده و جایگیزینی خیلی بهتر برای انتخاب یک پودر فیکس با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب تر می باشد. در ادامه مطلب در مقایسه پودر فیکس اوکاز با فلورمار و پاسخ درستی به سوال پودر فیکس چی خوبه خواهیم پرداخت

پودر فیکس چی خوبه؟ مقایسه پودر فیکس فلورمار با اوکاز

بهتر است همین ابتدا بریم سر اصل مطلب! طبق نتایج و رضایت مشتریان فروشگاه نادلیکو هم در فروش آنلاین و هم در شعب حضوری در پاسخ سوال پودر فیکس چی خوبه؟ اید بگوییم پودر فیکس اوکاز! چرا؟

بی شک پودر فیکس فلورمار برند مطرحی بوده و همواره مشتریان خود را حفظ کرده و دارای کیفیت بالایی می باشد. اما اگر پودر فیکس دیگری وجود داشته باشد که هم کیفیت بالاتری داشته باشد و قیمت مناسب تر باز هم انتخاب شما پودر فیکس برند معروفه هست یا برندی که شاید کمی ناشناخته تر باشد ولی کیفیت بسیار بالایی داشته باشد و همچنین قیمت مناسب تر؟ که مسلما پاسخ شما هم گزینه دو هست البته برای بسیاری از خانم ها که به یک برند خاصی علاقه مند باشند تغییر دادن مارک لوازم آرایشی شان برای آن ها شاید سخت باشد. که هر کسی باید شرایط و راحتی خودش را هم لحاظ کند. و خوب اجباری به تغییر دادن آن نیست.

تست رنگ پودر فیکس اوکاز

معرفی پودر فیکس اوکاز

پودر فیکس اوکاز شامل دو مدل می باشد اولی با نام همان پودر فیکس که دارای رنگ پوست می باشد (رنگی نیست) که یک مقداری ممکن است رنگ آرایش یا میکاپ شما را روشن تر کند. دومین محصول پودر فیکس اوکاز با عنوان پودر بیک می باشد این مدل رنگی سفید داشته که در واقع همان کاربرد پودر فیکس هست و تفاوت این مدل این است که هیچ تفاوتی در رنگ آرایش تان ایجاد نکرده و تثبیت کننده می باشد. و این مورد در تمامی برند ها یعنی پودر فیکس وپودر بیک تمامی برند های دیگر همانند فلورمار و سایر هم صدق می کند.

ویژگی و مزایای پودر فیکس اوکاز

پودر فیکس اوکاز دارای یک بافت نرم و مخملی بوده که رطوبت پوست را به خوبی حفظ کرده و در نرمی و و لطافت پوست شما بسیار موثر بوده پودر فیکس و پودر بیک اوکاز دارای جلوه های مات هستند که تثبیت کننده آرایش فوق العاده ای دارد. این محصول آرایش شما برای مدت طولانی حفظ کرده و آب و عرق و.. به هیچ وجه آرایش تان تکان نمی خورد. و آرایش صاف و یکدستی با این محصول می توانید داشته باشید.

پودر فیکس خوب از سایر برند ها

شاید برای شما هم سوال باشد که پودر فیکس سایر برند های چطور باشد و چرا نامی از بقیه برند ها نیامد. پودر فیکس های اصل در ایران شاید کمی کمیاب باشند و از برند های مطرح دیگر همانند مک، کیکو یا سایر نمی توان توضیحاتی داد چرا که شاید احتمال خیلی کمی باشد که بتوانید اصل این محصولات را از داخل ایران تهیه کنید و به همین خاطر هدف این مطلب معرفی پودر فیکس های قابل خرید و با کیفیت بالا می باشد و بتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

پودر بیک(فیکس) اوکاز

خرید پودر فیکس از نادلیکو

اگر تمایل به خرید محصول یا پودر فیکس از نادلیکو را داشته باشید نادلیکو به شما این ضمانت را می دهد که هر محصولی که خریداری می کنید از نظر اصالت و سلامت محصولات مطمن بوده و در صورتی وجود هرگونه مشکل تا 7 روز امکان مرجوعی برای شما فراهم است. برای برخی از محصولات برند ها که نادلیکو آن ها را تایید می کند همانند پودر فیکس اوکاز شما در صورت استفاده از این محصول و عدم رضایت شما یا به هر دلیل دیگری امکان مرجوعی هم دارید.(یعنی حتی اگر از محصول هم استفاده کرده باشید تا 7 روز می توانید مرجوع کنید) به همین خاطر نادلیکو از محصولاتی که 90% مورد رضایت مشتریان خود داشته آن ها را معرفی و انتشارمی دهد. و محصولات در صورت مرجوع شدن یا به شرکت اصلی بازگشت داده می شود و مورد بررسی قرار می گیرند که در صورت نداشته مشکل خاصی به عنوان تستر در شعب حضوری هم استفاده می کند.