معرفی انواع عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد

معرفی انواع عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
برند های عطر و ادکلن،

عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد به عنوان یک برند بسیار معتبر اماراتی انواع مختلفی داشته و از محصولات این برند معتبر در عین حال که با کیفیت و دوام و ماندگاری و پخش بوی بسیار ایده‌آلی دارند از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار بوده و به خوبی حس و حال رایحه های ماندگار و ارائه شده توسط برندهای معتبر در دنیای ادکلن را تداعی می نمایند و طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارند.


عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد دارای گوناگونی و انواع بسیار مختلف بوده که هر کدام از عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد ارائه شده توسط این برند معتبر اماراتی به خوبی می تواند نظر سخت پسند ترین افراد را به خود جلب نماید. همچنین اکثر عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رایحه های ماندگار از محصول های بسیار خاص و لوکس و شیک را در تاریخ ادکلن را تداعی می کنند و همچنین قیمت عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد بسیار به صرفه هستند. برند فراگرنس ورد به عنوان یک تولید کننده عطر و ادکلن بسیار معتبر در کشور امارات شناخته می ‌شود که محصولات خود را در کشورهایی مانند هند، اندونزی و امارات تهیه و تولید کرده و در قالب عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد به سراسر دنیا عرضه می ‌کند. عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد در انواع مختلف کیفیت بسیار بالایی داشته و یکی از ویژگی‌های ممتاز و منحصر به فرد عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد قیمت بسیار مناسب محصولات این برند اماراتی معتبر می باشد. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا به معرفی تعدادی از محبوب ترین و پرفروشترین عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد بپردازیم و اطلاعات مناسب در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم:

 

برند فراگرنس ورد

برند فراگرنس ورد

 

 

معرفی عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد ساواژ یا suave

 

یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد، عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد ساواژ می باشد که یک محصول مردانه بسیار خاص لوکس و جذاب ارائه شده توسط برند فراگرنس ورد در سال ۲۰۱۴ به حساب می آید. عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد به خوبی رایحه جذاب و منحصر به فرد ادکلن دیور ساواج را تداعی می کند. عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ از کیفیت، ماندگاری و پخش بوی بسیار مناسب برخوردار است و در عین حال عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد  مدل ساواژ قیمت بسیار مقرون به صرفه نیز داراست. حجم در نظر گرفته شده برای عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ ۱۰۰ میلی لیتر بوده و رایحه عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ خنک و تند و در عین حال تلخی دارد. عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ در گروه بویایی خنک طبقه ‌بندی می ‌شود. بهترین فصل برای استفاده از عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ خوش رایحه و جذاب به عنوان یک عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد بسیار پر طرفدار می توان به فصل های سرد سال مانند فصل پاییز و فصل زمستان و همچنین فصل بهار اشاره نمود. این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد از همان ابتدای عرضه خود با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و به عنوان یکی از پر فروش ترین عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ تبدیل شد. زمانی که این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد یعنی ادکلن ساواژ را بر روی پوست اسپری می کنید. در همان لحظات ابتدایی مواردی مانند چوب سدر، گل لادن و عنبر خود نمایی کرده و همچنین فلفل سیچوان نیز با تندی سرشار از حس انرژی و هیجان را برای شما و اطرافیانتان که عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ را استشمام می کنند به ارمغان می آورد. همچنین نارنج به کار رفته در این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد یعنی ادکلن ساواژ با توجه به اینکه از خانواده مرکبات شیرین و بانشاطی داشته و با عنبر که یک رایحه بسیار تند است ترکیب شده و ترکیب بسیار هیجان انگیز و پر نشاط را به وجود می آورد. در نت های میانی این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد یعنی فراگرنس ورد ساواژ مواردی مانند گل شمعدانی، فلفل صورتی علف وتیور، گیاه پاتچولی، اسطوخودوس و غیره به کار برده شده و تا چندین ساعت مشام شما را درگیر خود می نماید. در این مدت نت های پایانی عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ جای خود را بر روی صحنه اثبات کرده و شامل مواردی مانند فلفل سیاه و نارنج شده و تا مدت های زیادی حس آرامش و تعادل روحی و روانی را برای شما به عنوان استفاده کننده عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل ساواژ به ارمغان می آورند.

معرفی عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن

یکی دیگر از انواع عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد که بسیار پرطرفدار و محبوب بوده و توسط این برند اماراتی عرضه شده است عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن می باشد که به عنوان محصول جدید این برند شناخته شده و طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. رایحه عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن شیرین بوده و عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن در گروه بویایی گلی و میوه‌ ای طبقه ‌بندی می ‌شود. خانم های شیک پوش و سخت پسند که وسواس بسیار زیادی در انتخاب رایحه عطر و ادکلن خود دارند. مطمئن عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد سداکشن یک انتخاب ایده آل برای آنها به حساب می‌ آید. چرا که رایحه عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن واقعاً اغواگر و ایده آل می باشد. حجم در نظر گرفته شده برای عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن ۱۰۰ میلی لیتر است. طراحی بطری عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن واقعا زیبا و شیک بوده و به خوبی حس ایده آل و محصولات لوکس و گرانقیمت را تداعی می ‌کند.

 

ادکلن فراگرنس ورد رز سداکشن

ادکلن فراگرنس ورد رز سداکشن

 

بطری در نظر گرفته شده برای عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن به رنگ صورتی طراحی شده و مایع درون بطری عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن نیز به صورت کامل قابل رویت می باشد. در قسمت گردن عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد سداکشن یک روبان مشکی رنگ به کار رفته شده که هارمونی بسیار مناسبی را با طرح کلی بطری عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن و همچنین در پوش عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن که مشکی رنگ است ایجاد می‌کند. در نت های ابتدایی عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد رز سداکشن از مواردی مانند توت فرنگی، میوه آناناس، پشن ‌فروت، گریپ ‌فروت و نارنگی بهره برده که تک میوه سرشار از هیجان و انرژی مثبت را ایجاد می ‌کند. همچنین در نت های میانی این محصول مواردی مانند گل سوسن، گل یاس، گل ارکیده، گل صد تومانی و توت قرمز به کار برده شده که بر میزان جذابیت و اغواگری این رایحه به مرور زمان می‌افزاید. بعد از گذشت چند ساعت نت های پایانی جای نت های میانی را گرفته که به عنوان اولین نت های ماندگار به حساب می‌آیند که شامل مواردی مانند گل سنگ، چوب صندل و مشک هستند. از نظر ماندگاری و پخش بو عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد سداکشن عملکرد بسیار مناسبی داشته و به خوبی می تواند تا چندین ساعت دوام داشته باشد و همچنین عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد سداکشن از نظر پخش بو عملکرد مناسبی داشته و به خوبی می تواند چیزی در حدود یک متر فضای فرد استفاده کننده حضور داشته و برای او جلب توجه بیافریند.

عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل پشن د نایت

یکی دیگر از انواع عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل پشن د نایت که یک ادکلن زنانه بسیار جذاب و خوش قیمت است می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی است. اولین موضوعی که در هنگام مواجهه با این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد خود نمایی می‌ کند و علاوه بر رایحه بسیار جذاب و ماندگاری محصول طراحی بطری بسیار زیبا و لوکس آن می ‌باشد. بطری در نظر گرفته شده برای این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد شبیه به یک گوی طراحی شده و با توجه به اینکه لبه‌ های تیز در بطری محصول به کار برده شده بسیار خوش دست می باشد. بطری عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد پشن د نایت به رنگ آبی طراحی شده و همچنین یک عدد پوشش مشکی رنگ نیز آن را مزین نموده است. حجم در نظر گرفته شده برای این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد ۱۰۰ میلی لیتر می باشد و همین باعث می شود تا مدت های بسیار زیادی را از خرید ادکلن جدید بی نیاز بوده و همچنین برای مدت های بسیار زیادی به خرید عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل پشن د نایت رو بیاورید. این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد یعنی ادکلن پشن د نایت با توجه به ظاهر بسیار شیک و مدرنی که دارد به عنوان یک انتخاب ایده آل برای هدیه دادن به عزیزانتان به حساب می‌ آید. رایحه در نظر گرفته شده برای این محصول شیرین و گرم بوده که جهت استفاده در فصل ‌های سرد سال مانند فصل پاییز و فصل زمستان خصوصا شب ها و روز های سرد فصل زمستان انتخابی هوشمندانه به حساب می ‌آید.

 

ادکلن فراگرنس ورد پشن د نایت

ادکلن فراگرنس ورد پشن د نایت

 

غلظت در نظر گرفته شده برای این محصول عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد غلظت ادوپرفیوم است که همین موضوع باعث شده تا این محصول از نظر ماندگاری عملکرد بسیار مناسبی داشته و به خوبی تواند چیزی در حدود ۶ الی ۸ ساعت یا بیشتر دوام داشته باشد. همچنین از نظر پخش بو و پراکندگی این عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد عملکرد بسیار عالی داشته و با توجه به قیمت مقرون به صرفه آن پخش بوی بسیار مناسب و مثال ‌زدنی را ایجاد می‌ کند که این ادکلن فراگرنس ورد یعنی ادکلن پشن د نایت در نت های ابتدایی خود از مواردی مانند نارگیل، آلوی سیاه و زرد آلو و همچنین در نت های میانی خود از مواردی مانند گل رز، گل یاسمن، گل رز زرد، گل زنبق و همچنین زیره سیاه بهره برده و در نت های پایانی خود از مواردی مانند مشک، وانیل، چوب صندل و بادام استفاده کرده است.

عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا

یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد که مختص آقایان شیک پوش و جذاب طراحی شده و به خوبی می‌تواند نظر سخت پسند ترین افراد را به خود جلب نماید عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا می باشد. رایحه عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا به خوبی تداعی کننده ادکلن ‌بولگاری بوده و در عین حال قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسبی دارد رایحه عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا به گونه‌ای طراحی شده که بیشترین طرفدار را میان آقایان جوان و همچنین میانسالان داشته و افرادی که محدوده سنی آنها بین ۲۰ الی ۴۰ سال می باشد. بیشترین قشر طرفدار عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا را تشکیل می دهند این محصول جذاب یعنی عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا در سال ۲۰۰۵ توسط برند معتبر اماراتی فراگرنس ورد به بازار های جهانی عرضه شده است. حجم در نظر گرفته شده برای عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا ۱۰۰ میلی لیتر بوده و از غلظت ادوپرفیوم بهره می برد. گروه بویایی که عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا در آن طبقه بندی می شود شیرین بوده و طبع عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد باواریا نیز خنک می باشد. بهترین فصل برای استفاده از عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا فصل‌ های گرم سال مانند فصل تابستان و فصل بهار در این فصل پاییز می باشد.

 

ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا

ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا

 

 

با توجه به اینکه عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا از غلظت ادوپرفیوم بهره می ‌برد از نظر ماندگاری و همچنین پخش بو عملکرد بسیار مناسبی داشته و واقعاً شما را حیرت زده خواهد کرد و به خوبی می تواند در حد یک محصول لوکس و گران ‌قیمت عرض اندام نماید. زمانی که به بطری ادکلن فراگرنس ورد مدل باواریا نیز نگاه می‌کنیم تا حدود زیادی یاد طراحی ادکلن ‌بولگاری افتاده و حس و حال دریا و اقیانوس برای ما تداعی می ‌شود. بطری عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد باواریا شبیه به یک تکه سنگ آبی رنگ طراحی شده که یک درپوش نقره ‌ای رنگ آن را مزین ساخته است. همچنین برای قسمت جلوی بطری عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا نام این محصول و نام کمپانی سازنده نقش بسته است. جعبه طراحی شده برای عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد مدل باواریا مشکی رنگ بوده که در عین سادگی حس بسیار خاص و کلاسیک را القا می‌نماید. با توجه به ماندگاری و پخش بوی بسیار ایده آل و منحصر به ‌فرد عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد باواریا این ادکلن یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای استفاده = مداوم به حساب آمده و همچنین انتخابی ایده آل برای هدیه دادن به عزیزانتان به حساب می‌ آید. عطر و ادکلن برند فراگرنس ورد با توجه به رایحه های بسیار جذاب و اغواگری که داشته علاوه بر آقایان توسط خانم های بسیار زیادی نیز مورد استفاده قرار گرفته و به خوبی جلب توجه می کند و شما را در معرض توجه اطرافیانتان خصوصاً جنس مخالف قرار می دهد.

 

نظرات کاربران